Właściwy wybór i dopasowanie bazy przyklejanych włosów to podstawa, aby po przyklejeniu tupet wyglądał idealnie. Masz do wyboru kilka rozwiązań, aby wybrać odpowiedni dla siebie. 

Dopasowanie tupetu do własnych potrzeb

Jeśli chcesz wyglądać idealnie w swoim systemie włosów podstawą jest właściwy wybór i dopasowanie przyklejanych włosów. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów baz tupetów damskich i męskich. Od wyboru bazy systemu włosów będzie zależało czy tupet będzie  mniej czy bardziej widoczny oraz jego trwałość. Dlatego warto się poważnie zastanowić, która baza do systemu włosów będzie dla nas odpowiednia. Poniżej przedstawiamy ich rodzaje, aby pomóc Ci w wyborze.

Poznaj rodzaje baz do tupetów męskich i damskich:

  • Bazy tradycyjne – Classic.

Są to z pewnością bazy do systemów włosów najbardziej popularne. Są to bazy bardzo wytrzymałe i grube, mocowane za pomocą kleju, klipsów lub taśm.

  • Baza z koronką z przodu – Lace front.

Jest to swojego rodzaju połączenie wyglądu i wytrzymałości systemu włosów męskich i damskich. Z przodu znajduję się koronka, dlatego linia włosów wygląda zupełnie naturalnie. Baza mocowana jest także za pomocą kleju, taśm lub klipsów. Tak aby każdy klient znalazł coś dla siebie nasze bazy do tupetów wykonywane są z różnych materiałów i są dostępne w różnych wzorach.

  • Baza wykonana w całości z koronki – Full lace.

To bazy do systemów włosów damskich i męskich przygotowywane w całości na podstawie materiału koronkowego lub siatki. Jej atutem jest bardzo realistyczny i naturalny wygląd. Jest to najlżejszy z dostępnych u nas produktów, przepuszczający powietrze, ale też niezwykle delikatny dlatego jej żywotność nie jest zbyt długa. Ten rodzaj bazy tupetu mocowany jest za pomocą taśm lub kleju.

  • Baza z materiału imitującego skórę – Skin.

To rodzaj bazy pod tupet wykonanej z poliuretanu – materiału przypominającego skórę. Jest to rodzaj bardzo popularny wśród klientów, ze względu na jej trwałość. Możemy tu wybrać grubość materiału. Bazy takie przepuszczają powietrze tylko do pewnego stopnia, dlatego można się w nich czuć mniej komfortowo niż w przypadku innego rodzaju baz pod systemy włosów. Bazę tego rodzaju można mocować za pomocą kleju lub taśm.

Tupety damskie i męskie – Poznaj nasz asortyment

Zapoznaj się z naszym bogatym katalogiem systemu włosów. Znajdziesz w nim szeroki wybór tupetów damskich i tupetów męskich. 

Chętnie pomożemy Ci w wyborze. Skontaktuj się z nami lub odwiedź jeden z naszych salonów, a wspólnie wybierzemy idealny system włosów dla Ciebie.