W najnowszej kolekcji Maccioni odnajdujemy wiele modeli botków, szpilek i kozaków. Producent zaskoczył nas rozmachem i każdy z tych modeli występuje w wielu wariantach. Nie zabrakło więc butów na niskim obcasie, na szpilce czy słupku, z niską i wysoką cholewką, niektóre są ze skóry licowej, a inne z zamszowej, jedne są gładkie, inne z fakturą.

Nowa kolekcja butów Maccioni

Kolorystyka została utrzymana w tonacji typowo jesiennej oraz zimowej – jest dużo czerni, ciemnego granatu, bordo i srebro. Ponadto pojawiło się kilka interesujących odcieni brązu, a nawet ognista czerwień. Jeśli chodzi o fakturę, popularnym motywem kolekcji jesień/zima 2019/2020 jest skóra węża, która niezmiennie stanowi wiodący trend branży fashion. Poza tym producent zastosował wiele elementów dekoracyjnych w postaci ozdobnych klamerek, kokard, zamków czy nitów.

Absolutnym hitem kolekcji są kowbojki, które powracają do świata maccioni. Ten model cieszy się ogromnym zainteresowaniem kobiet podążających za modą, fashionistek, a nawet gwiazd światowej sławy. Tym samym producent udowadnia, że podąża za obowiązującymi trendami i dostosowuje się do oczekiwań swoich klientów. Kowbojki z najnowszej kolekcji dostępne są w dwóch wariantach – wysokie i niskie. W każdym wariancie zastosowano różne kolory oraz rodzaj skóry.

Premiera nowej kolekcji została ogłoszona w pierwszych dniach września, co oznacza, że w sklepie internetowym Maccioni można już nabyć najnowsze modele. Wkrótce zaoferują je również sklepy partnerskie, które rozmieszczone są na mapie całej Polski.