Kobiety lubią czuć się atrakcyjne na co dzień, ale podczas Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra chcą wyglądać szczególnie olśniewająco. Co zrobić, aby szybko i nieinwazyjnie uzyskać piękną i promienną skórę? Eksperci z salonu Beauty Concierge Inga Kalińska polecają rewolucyjny zabieg bezbolesnego modelingu skóry – Bloomea, którego efekty porównywalne są do resurfacingu laserowego. Sprezentuj sobie i swoim najbliższym natychmiastowe odmłodzenie!

Czym jest Bloomea?

Bloomea to nowoczesne połączenie trzech technologii w jednym: makroeksfoliacji, mikrowibracji i luminoterapii (w skrócie TRIO M.M.L.), wykorzystywanych wcześniej przez chirurgów plastycznych w pooperacyjnym leczeniu blizn i rozstępów.

– Obecnie metodę tę stosujemy do uzyskania szybkich efektów odmładzających oraz modelujących skórę twarzy i całego ciała. Szczególnie polecamy kobietom z nadwagą lub po ciąży, zmagającymi się z rozstępami czy bliznami po cesarskim cięciu. Za zgodą lekarza zabieg wykonujemy również paniom w ciąży i karmiącym piersią. Bloomea jest polecany dla wszystkich bez względu na rodzaj i kondycję skóry. Efekty są widoczne już po pierwszej wizycie, dlatego warto skorzystać z Bloomea tuż przed Świętami lub Sylwestrem, aby wyglądać olśniewająco. Voucher na ten zabieg jest także wspaniałym prezentem pod choinkę – mówi Inga Kalińska, właścicielka salonu Inga Kalińska Beauty Concierge.

Na czym polega zabieg?

W pierwszym etapie zabiegu, czyli makroeksfoliacji złuszcza się podwójnie naskórek – powierzchniowy oraz wewnątrztkankowy. Dzięki temu skóra przygotowana jest do aplikacji mieszanki składników aktywnie nawilżających i odżywiających, zawierającej m.in. kwas hialuronowy, kolagen i elastynę. Drugą fazą jest mikrowibracja, polegająca na rozprowadzaniu tych substancji odżywczych na skórze klienta przez specjalną głowicę. W wyniku jej drgań na wysokich częstotliwościach następuje stymulacja skóry, powodując otwieranie się kanalików umożliwiających przenikanie substancji odżywczych aż do skóry właściwej. Jednocześnie następuje naświetlanie miejsca zabiegu wiązką lasera, która przyśpiesza powstawanie elastyny i kolagenu, co w efekcie powoduje natychmiastową poprawę elastyczności i sprężystości skóry.

Jakich efektów można się spodziewać po Bloomea?

– Już po jednym zabiegu nasze klientki widzą znaczne odmłodzenie i ujędrnienie skóry, która staje się bardziej napięta, wygładzona i aksamitna w dotyku. Czują się piękniejsze i bardziej atrakcyjne  – mówi Inga Kalińska, właścicielka salonu Inga Kalińska Beauty Concierge.

Dla uzyskania efektów kompleksowego odmłodzenia, wymodelowania owalu twarzy, redukcji blizn pooperacyjnych czy rozstępów eksperci z Beauty Concierge Inga Kalińska zalecają serię trzech – czterech zabiegów powtarzanych co parę dni.