Zdarzyło Ci się stosować różne diety, które nie przynosiły żadnego efektu lub kończyły się efektem jojo? Najprawdopodobniej były one źle dopasowane do Twoich potrzeb. To jeden z najczęstszych błędów, zwłaszcza u niedoświadczonych osób. Zastanawiasz się, jak prawidłowo dopasować dietę do własnych potrzeb? Wystarczy wybrać gotowy catering dietetyczny. Gdynia oferuje w tym przypadku wiele ciekawych możliwości. Przekonaj się o tym.

Dieta pudełkowa: Gdynia – menu dopasowane do Twoich potrzeb

Dieta powinna być przede wszystkim dopasowana do Twoich nawyków żywieniowych. Warto pamiętać, że odchudzanie nie musi oznaczać rygorystycznego i nudnego menu. Na zróżnicowany jadłospis można liczyć, wybierając catering dietetyczny. Gdynia to przykład tego, że można dopasować menu dietetyczne do preferencji żywieniowych, a przy tym odżywiać się zdrowo i bez rezygnowania z ulubionych potraw. CHEF BOX to jedna z firm oferujących szereg możliwości. Poza menu standardowym, w którym nie ogranicza się poszczególnych produktów, możesz liczyć na szereg dodatkowych rozwiązań. Dostępne są warianty:

  • odchudzające,
  • domowe,
  • z własnym wyborem menu,
  • office box,
  • dla mam,
  • z wykluczeniem glutenu oraz laktozy,
  • sportowe,
  • o niskim indeksie glikemicznym,
  • wegetariańskie z dodatkiem ryb,
  • standardowe z wykluczeniem ryb.

Osoby, które są aktywne fizycznie lub sportowcy potrzebują menu bogatego w większą ilość poszczególnych składników odżywczych. Wariant sportowy to menu skomponowane z uwzględnieniem białka, którego jest więcej, niż przewiduje to standardowa dieta pudełkowa. Gdynia oferuje również menu przygotowane z myślą o osobach z insulinoopornością czy cukrzycą. Dla nich powstał wariant o niskim indeksie glikemicznym.

Gdynia – catering dietetyczny, a jego kaloryczność

Niezależnie od wybranego wariantu bardzo ważna w każdym menu jest dopasowana kaloryczność posiłków. Zastanawiasz się, jak w łatwy sposób samodzielnie obliczyć ilość kalorii, które powinieneś przyjąć w ciągu dnia? Wystarczy, że posłużysz się prostym narzędziem, dostępnym na stronie internetowej. Podajesz w nim swój wiek, płeć, wzrost, wagę oraz aktywność fizyczną, a narzędzie dokładnie oblicza, ile kalorii dziennie potrzebuje Twój organizm.

Dlaczego kaloryczność posiłków w ciągu dnia jest tak ważna? Każdy organizm potrzebuje innej dawki do prawidłowego funkcjonowania. Jeżeli dostarczysz mu zbyt dużej, to będziesz tyć. Chcąc zrzucić zbędne kilogramy, będziesz musiał pomniejszyć zapotrzebowanie Twojego organizmu o około 500 kalorii dziennie. To razem z odrobiną ruchu pomoże Ci schudnąć.

Catering nie musi być drogi! Tania dieta pudełkowa: Gdynia – smacznie i zdrowo

Catering dietetyczny nie musi być drogi. Można jeść tanio i smacznie, czego przykładem jest tania dieta pudełkowa. Gdynia oferuje szereg możliwości skorzystania z tego wygodnego rozwiązania. Zestaw wyselekcjonowanych dań na każdy dzień w diecie pudełkowej to praktycznie taki sam wydatek jak samodzielne przygotowanie posiłku i tańsza opcja niż stołowanie się na mieście. Jednak najważniejsze jest to, że oszczędza się nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim cenny czas. Jeżeli jesteś osobą zabieganą, która na co dzień nie ma nawet 5 minut na zrobienie zakupów, gotowanie i porcjowanie posiłków, to rozwiązanie to jest właśnie dla Ciebie!

Catering dietetyczny: Gdynia – dostawa zamówienia wprost przed drzwi

Podejmując decyzję o cateringu dietetycznym, warto pamiętać również o wygodzie, jaką sobie zapewniasz. Dieta pudełkowa dostarczana jest m.in. na terenie miasta Gdynia. Catering dietetyczny trafia wprost przed drzwi Twojego domu lub mieszkania. Codziennie rano na wycieraczce czeka na Ciebie przesyłka z przygotowanymi daniami na cały dzień. Wystarczy, że część z nich schowasz do swojej lodówki, a inne zabierzesz do pracy lub na uczelnię. Taka opcja brzmi dobrze, prawda? Więc spróbuj usługi. Zamówienie cateringu pudełkowego jest wyjątkowo łatwe i szybkie. Wystarczy kilka wyborów na stronie internetowej i opłata zamówienia. Wszelkie formalności nie zajmują zwykle więcej niż kilka minut.