Sezon w modzie damskiej udowodnia, że wielkie powroty są jak najbardziej wskazane. Coś dla siebie znajdą więc amatorzy niesłabnącej na popularności klasyki, ale także ci, którzy wprost kochają to, co wydawać by się mogło jest już dawno passe. Nie bez znaczenia w nadchodzących miesiącach jest także rola jaką pełnią zarówno dekory, motywy, jak i wzory, które stanowią ukłon w kierunku nowoczesności. Na co więc stawiać, aby wyglądać modnie i czuć się w pełni swobodnie? Sprawdźmy!

Moda damska jesień-zima 2022/2023 – postaw na bomberkę!

Mówią, że bomberki zarezerwowane są raczej dla nastolatek, ale nic bardziej mylnego. Moda nie zna wieku, stąd też śmiało mogą po nie sięgać także kobiety dojrzałe. Wiele zależy bowiem od tego, jaką odwagą się wykażą, w jakim stopniu będą w stanie udowodnić, że można stawiać na zabawę konwencją, na to, że nigdy nie można tak naprawdę powiedzieć sobie dość. Przecież styl drzemie w nas, nas też wyraża, a wiek, to tylko liczba. Nie bójmy się więc zabawy konwencją. W końcu śmiało można przecież powiedzieć, że liczy się przede wszystkim samopoczucie. A bomberki na pewno takie poprawiają.

Postaw na ramoneskę – najmodniejsze kurtki damskie jesień-zima 2022/2023

Ramoneski to bezapelacyjny hit nadchodzących miesięcy i wiele wskazuje na to, że nic się w tym temacie nie zmieni. Mogą w pełni korespondować z dodatkami w stylu rockowym, ale równie dobrze odnajdują się w wersji skrojonej na miarę klasyki gatunku. Nie bez znaczenia jest także podejście do tematu w temacie motocyklowym. Ramoneska w zestawieniu z jeansami tudzież z casualowymi lnianymi spodniami wygląda znakomicie. Stworzy także zgrany duet z sukienką w kwiaty czy też t-shirtem z małym printem. Można się dzięki niej bardzo dobrze bawić modą.

Modnie i wygodnie w kurtkach puchowych – trendy w kurtkach damskich jesień-zima 2022

Puchowe kurtki to już taki must have każdej jesieni i zimy. W tym sezonie oczywiście także nie mogło ich zabraknąć. Nadchodzące miesiące będą należały do modeli w wersji oversize i wiele wskazuje na to, że nic nie zmieni się w tym temacie przez najbliższe sezony. Projektanci je pokochali – zapewne na długi czas nie dadzą o sobie zapomnieć. A może krata? Proszę bardzo.

Motyw krata wraca do łask – postaw na modne kurtki 2022/2023

Najmodniejsze kurtki damskie to także te, w których pojawia się kratka. Były obiektem westchnień projektantów w latach 90. Teraz przeżywają one ,,drugą młodość” i są bezapelacyjnym hitem w trendach.